A DGTL két helyszínre húzza szét az ADE 2026-os programját
Írta: Ostroml
A DGTL 2026-ban újra ott lesz az Amsterdam Dance Eventen, ráadásul eddigi egyik legnagyobb vállalásával. Amsterdam-North ipari tereiben az ikonikus NDSM Warehouse mellé idén bekapcsolják a Kromhouthal-t is: két külön karakterű helyszín, mégis egy koherens DGTL-vízió. A koncepció négy napra és nyolc műsorra oszlik, napközbi blokkoktól a késő éjszakai menetekig. Csütörtökön a Generator nyit, ahol a trance, eurodance és hard house határai mosódnak össze – gyors, érzelmes és kicsit kiszámíthatatlan felütéssel. Ugyanazon az estén a Frequency az UK garage és bass vonalat húzza meg, éles kontrasztot adva az induláshoz. Pénteken a történetmesélésé a főszerep: a Tinlicker hosszított live szettel veszi át az irányítást az NDSM-ben, majd Joris Voorn, Kevin de Vries és Miss Monique folytatják a dallamos feszültség ívét – rétegezett, elmerülős szettekre szabva a táncteret. Szombat nappal Shimza kurál Afro house- és globális ritmusokra épülő programot, ami rendszerint más közönséget és vibrálást hoz be. Ezzel párhuzamosan a Kromhouthal ad otthont Lane 8 This Never Happened eseményének: a telefonmentes koncepció itt is a jelenlétet és a zenei fókuszt erősíti – új helyszínen, ADE-közegben különösen izgalmas ígéret. Éjjel a Novah keményít be rave-központú felállással: gyors, súlyos, könyörtelen. Vasárnap egy fokkal lelassul a tempó: Folamour egész napos szettje diszkóval, soullal és groove-okkal zárja le a hétvégét – felszabadító levezetésként a korábbi napok után. Az elővétel június 24-én 16:00 CEST -kor indul, az általános jegyértékesítés pedig június 25-én 16:00 CEST -től megy. Az ADE múltja alapján nem valószínű, hogy sokáig maradnak a helyek.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: