Cikkek: 21214 | Ma megjelent: 32
onemusic logo

Eric Prydz visszatért az EPIC Radio-val – új zenék és klasszikusok egy mixben

Írta: Ostroml

Amikor Eric Prydz visszatér, az sosem csak egy új mixet jelent – inkább egy újabb betekintést a saját univerzumába. Az EPIC Radio 026-os adása pontosan ezt hozza: friss zenéket, ismerős pillanatokat és egy rakás olyan részletet, ami miatt a rajongók újra és újra visszatérnek.

A műsor március elején indult újra, és az első epizód egy alapos interjúval nyitott, ahol Prydz beszélt a platform jövőjéről, a készülő zenéiről és a turnéterveiről. De ami igazán számít: a zenék most is beszélnek helyette.

A 026-os adás egy gondosan felépített zenei ív. Régi, de máig működő Pryda himnuszok keverednek benne olyan festival emlékekkel, mint a Creamfields South 2023 vagy a Tomorrowland különböző évei. Ezek a trackek nem egyszerűen nosztalgikus elemek – inkább pillanatok, amelyek újra kontextusba kerülnek ebben a mixben.

Ami viszont igazán izgalmas, az az új, még kiadatlan zenék jelenléte. Prydz híres arról, hogy hosszú ideig „rejtegeti” az ID-it, és most is több ilyen darab került elő. Ezek a számok már most komoly várakozást építenek a következő megjelenések köré.

A műsor végére is marad meglepetés: egy közös track Anymaval, „Somebody’s Watching Me” címmel. Ez a kollaboráció jól mutatja, hogy Prydz nem ragadt meg a saját világában, hanem folyamatosan keresi az új kapcsolódási pontokat a jelen elektronikus szcénájával.

Az EPIC Radio 026 nem akar nagyot mondani – egyszerűen működik. Egy olyan mix, amely egyszerre idézi fel a múltat és készíti elő a jövőt, pontosan úgy, ahogy azt Prydz-től elvárjuk.

Találj egy eseméyt

Böngéssz az események között, és szerezz új élményeket!

Események
Töltsd fel az eseményedet

Értékesítsd a jegyeidet a OneTicketen!

Esemény létrehozása
HOZZÁSZÓLÁSOK

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.

Login
OLVASD EL EZEKET IS:

REKLÁM

OneTicket