Cikkek: 19675 | Ma megjelent: 43
onemusic logo

Florian Picasso sötétebb irányba lép a „Pretty Boy” kislemezzel

Írta: Ostroml

Florian Picasso 2026-ot egy határozott irányváltással indítja: a RAW kiadónál megjelent „Pretty Boy” egyértelműen sötétebb, keményebb világot mutat, mint amit korábbi megjelenésein megszokhattunk. A kislemez a klubok mély basszusaira, feszes ritmusaira és nyers energiájára épít, miközben tudatosan eltávolodik a korábbi, játékosabb hangvételtől.

A váltás nem véletlen. Picasso nyíltan beszél arról, hogy a dal megszületésében Boys Noize műfajokon átívelő gondolkodása jelentette a legnagyobb inspirációt. Egy közös vacsora és beszélgetés után az elektro és techno határterületeinek nyers ereje ragadta magával, amely végül közvetlenül beépült a stúdiómunkába. A cél egy olyan track volt, amely nemcsak őt, hanem akár az inspirációként szolgáló előadót is megszólítaná a tánctéren.

A „Pretty Boy” megjelenése egy különösen erős időszakot zár le Florian Picasso pályáján. Az elmúlt évben fellépett a Solomun +1 eseményen a Pacha Ibizán, első alkalommal adott egész éjszakás szettet a párizsi Rex Clubban, valamint aktív szereplője volt az Amsterdam Dance Eventnek a DureVie csapatával közösen. Mindeközben a Dekadance projekttovábbra is összeköti a klubkultúrát és a divat világát, amit a milánói és párizsi divatheteken való jelenléte is jól mutat.

A „Pretty Boy” nem csupán egy új kislemez, hanem egy világos üzenet: Florian Picasso bátran nyúl a keményebb, kompromisszummentesebb klubhangzásokhoz, és ezzel egy új fejezetet nyit saját zenei történetében.

Találj egy eseméyt

Böngéssz az események között, és szerezz új élményeket!

Események
Töltsd fel az eseményedet

Értékesítsd a jegyeidet a OneTicketen!

Esemény létrehozása
HOZZÁSZÓLÁSOK

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.

Login
OLVASD EL EZEKET IS:

REKLÁM

The Etiket x Katlan Festival presents: 6ejou, BSLS, Hades, Sikztah
Arzenal X Shangri-La w/ HOT SINCE 82
Otherside w/ HEDEX