Kiutasítás fenyegeti a nőt, aki két hónap alatt 133-szor csengetett Jungkook ajtaján
Írta: Ostroml
Egy brazil állampolgár felfüggesztett börtönbüntetést kapott Szöulban, miután hónapokon át zaklatta a BTS énekesét, Jungkook -ot. A nő – aki 2025 decemberétől követte a sztárt – azt állította, „out of love” hagyott leveleket és fotókat a bejáratnál. A kerületi bíróság egy év börtönre ítélte, két évre felfüggesztve, és várhatóan kiutasítják South Korea -ból; ez fellebbezés esetén még megváltozhat. A bírósági iratok szerint a nő először 2025 decemberében tűnt fel Jungkook otthonánál, ahol várakozott, tárgyakat dobált át a falon, és leveleket csúsztatott az ajtórésekbe (forrás: BBC ). Néhány nappal később visszatért, és 133 alkalommal csengetett, amit a bíróság „ extreme level of obsession ”-nek minősített. December 13 -án letartóztatták, miután egy ételfutárt követve egy oldalbejárón át jutott be; másnap figyelmeztetéssel szabadon engedték, hogy ne térjen vissza. A figyelmeztetés ellenére a látogatások folytatódtak, ezért a rendőrség sürgősségi távoltartást rendelt el, amely 100 méteren belüli megközelítést tiltotta. Összesen 22 alkalmat rögzítettek, majd februárban az ügyészséghez került az ügy. A mostani ítélet értelmében a felfüggesztett szabadságvesztés mellett a hatóságok kitoloncolását is előkészítették. Közben a BTS a hónap elején visszatért Busanba: a Busan Asiad Main Stadiumban pénteken és szombaton ( June 12 and 13 ) egymás után két stadionkoncertet adtak az ‘BTS World Tour ‘Arirang’ In Busan’ keretében, több mint három év után először lépve fel a városban. A két este összesen több mint 110 ezres közönséget vonzott, és a turné áprilisi rajtja óta hét városban, több mint húsz show után itt mutatták be először a ‘NORMAL (Korean Ver.)’ -t is, a friss, listavezető ‘ARIRANG’ album koreai nyelvű változatát. Az első napi programban a városhoz kötődő dalok, a „Paldogangsan” és a „Ma City” is helyet kaptak.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: