Cikkek: 25816 | Ma megjelent: 27
onemusic logo

Taylor Swift-slágerre nyitott moshpitet a The Offspring a Hellfesten

Írta: Ostroml

A fesztiválszezon egyik legváratlanabb pillanatát produkálta a The Offspring a 2026-os Hellfest zárónapján. A kaliforniai punklegendák nemcsak főszínpados headlinerként búcsúztatták a rendezvényt, hanem egy olyan feldolgozással is meglepték a közönséget, amelyre valószínűleg senki sem számított.

A koncert közepén Dexter Holland váratlan bejelentést tett a több tízezres tömeg előtt.

„Meg fogjuk csinálni a világ legnagyobb moshpitjét egy Taylor Swift-dalra.”

A frontember ezután arra biztatta a közönséget, hogy segítsenek történelmet írni, majd a zenekar belecsapott Love Storypop-punkos átdolgozásába.

A 2008-as sláger, amely eredetileg Taylor Swift áttörést hozó Fearless korszakából származik, teljesen új köntösben szólalt meg. A gyorsabb tempó, a torzított gitárok és a feszes dobok egy pillanatra összehozták a pop és a punk világát, miközben a közönség valóban hatalmas moshpitben ünnepelte a váratlan feldolgozást.

A Love Story azonban csak egy volt a koncert számos meglepetése közül.

A The Offspring már a nyitányban magas fordulatszámon kezdett, egymás után érkeztek a klasszikusok, köztük a Come Out and Play, az All I Want, a Want You Bad és a Staring at the Sun.

A zenekar ezután több zenei tisztelgést is beiktatott a műsorba. Rövid részlet hangzott el a Paranoid című klasszikusból, teljes egészében előadták Crazy Train örökzöldjét, sőt még In the Hall of the Mountain King dallamai is felcsendültek egy különleges átkötés során.

A koncert fináléjára természetesen a legnagyobb Offspring-slágerek maradtak. A közönség együtt énekelte a Pretty Fly (for a White Guy), a The Kids Aren't Alright, a You're Gonna Go Far, Kid és a Self Esteem sorait, méltó lezárást adva a fesztivál utolsó estéjének.

A 2026-os Hellfest programja egyébként is erős headliner-felhozatalt vonultatott fel. A fesztivál fő fellépői között szerepelt a Bring Me The Horizon, az Iron Maiden és a Limp Bizkit is.

A The Offspring számára különösen mozgalmas időszak ez. A zenekar nemrég fejezte be Supercharged Worldwide In ’25 elnevezésű észak-amerikai turnéját, amely a legutóbbi stúdióalbumuk, a Supercharged köré épült.

A csapat a hétvégén már London felé veszi az irányt, ahol a Crystal Palace Park szabadtéri színpadán ad nagyszabású koncertet. Az eseményen olyan vendégek csatlakoznak hozzájuk, mint Dropkick Murphys, Pennywise, PUP és Destroy Boys.

A Hellfesten látottak alapján a zenekar továbbra sem fél váratlan húzásokkal meglepni a közönségét. Kevés dolog tűnt valószínűtlenebbnek egy Taylor Swift-slágerre nyíló moshpitnél egy metalfesztivál főszínpadán – a The Offspring azonban bebizonyította, hogy a jó dalok műfajoktól függetlenül működnek.

Találj egy eseméyt

Böngéssz az események között, és szerezz új élményeket!

Események
Töltsd fel az eseményedet

Értékesítsd a jegyeidet a OneTicketen!

Esemény létrehozása
HOZZÁSZÓLÁSOK

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.

Login
OLVASD EL EZEKET IS:

REKLÁM

OneTicket