Cikkek: 10902 | Ma megjelent: 73
onemusic logo

Megnyílt a Forum Digbeth – új korszak Birmingham klubéletében

Írta: Ostroml

Birmingham éjszakai színterének új üdvöskéje, a Forum Digbeth május végén hivatalosan is megnyitotta kapuit, és már most komoly figyelmet kap a város zenerajongó közösségétől. Az új helyszín az egykori Roller Jam területén található a Glover Streeten, és nem kevesebb, mint 2,000 fő befogadására alkalmas, így méretében is komoly szereplőnek ígérkezik.

A klub létrejöttét a korábbi Forum Birmingham csapata irányította, akik a régi helyszín bezárása után új otthont kerestek – és találtak is egy olyan térben, amely egyszerre városi, karakteres és alkalmas arra, hogy Birmingham új elektronikus zenei központjává váljon.

A nyitóesemény május 31-én zajlott le, ahol Uncle Waffles, az amapiano egyik globális ikonja adta meg az induló energiát, jelezve, hogy a Forum Digbeth célja nem kevesebb, mint világszínvonalat teremteni. A helyszín már most egy komoly beruházás eredményeként készült el: a klubba D&B Audiotechnik hangrendszer került, amely korábban a Forum Birmingham ikonikus hangzását biztosította.

A következő hónapokban rengeteg újdonság várható, a programterv hamarosan nyilvános lesz, és minden jel arra utal, hogy nem csak a régi események folytatása, hanem új, izgalmas bulik és fellépők is bekerülnek a repertoárba. A Forum Digbeth célja, hogy nemzetközi és helyi tehetségek számára is platformot biztosítson, ezzel új életet lehelve a Digbeth negyed zenei örökségébe.

Ez egy új fejezet nemcsak egy klub történetében, hanem Birmingham klubkultúrájában is. Az izgalmas indulás után kíváncsian várjuk, milyen irányba fejlődik tovább a Forum Digbeth.

Találj egy eseméyt

Böngéssz az események között, és szerezz új élményeket!

Események
Töltsd fel az eseményedet

Értékesítsd a jegyeidet a OneTicketen!

Esemény létrehozása
HOZZÁSZÓLÁSOK

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.

Login
OLVASD EL EZEKET IS:

REKLÁM

5. Szerencsi ARTÚR NAPOK
Katlan 2025
Sneakerness