Synkretik: a Weltenphase újra a gyökereihez nyúl
Írta: Ostroml
A berlini Weltenphase kollektíva hosszú évek óta ismert arról, hogy különösen ambiciózus, immerszív rave-koncepciókat hoz létre, amelyek messze túlmutatnak a klasszikus buliformátumokon. November 29-én újra visszatérnek a gyökereikhez, a straubergi Volkshaus ikonikus terébe, ahol a Synkretik powered by Weltenphase eseményen a zene és az érzékelés egyedi fúziója várja a résztvevőket.
A Weltenphase rendezvényei sosem csupán partikként működnek: céljuk egy kollektív állapot megteremtése, amelyben a tér, a hangzás és a közösség teljesen összefonódik. A korábbi nagyszabású események a Deep Tech-től a House-on át egészen az Industrialig terjedtek, most azonban a fókusz az intenzívebb, gyorsabb ütemeken van. Az este teljes immersziót ígér, köszönhetően a 6.1-es hangrendszernek és a 360 fokos színpadnak, amelyek még mélyebb bevonódást biztosítanak.
A lineup erősen épít a közösség szellemiségére. Millie Forsberg, Melanchromie, Paula Hilton és JOANNA COELHO mind olyan nevek, akik kiemelkedő szerepet töltenek be a szcénában, és rendszeresen hozzájárulnak a Weltenphase egyedi atmoszférájához. Különösen Paula Hilton és JOANNA COELHO fellépései erősítik a kollektíva családias hangulatát, hiszen korábbi performanszaik már bizonyították, milyen szoros kapcsolatot ápolnak a közösséggel.
A Synkretik így nemcsak egy újabb rave, hanem egy különleges alkalom a Weltenphase energetikus esszenciájának megtapasztalására, ahol a gyors ütemek, az immerszív vizuális világ és a családias közösségélmény együtt teremtenek valódi, elmerülős zenei utazást.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: