A bíróság nem engedi titkosítani Kim Kardashian és Ray J állítólagos 6 milliós egyezségét
Írta: Ostroml
Új fordulatot vett a Kim Kardashian és Ray J közötti jogvita: egy kaliforniai bíróság nem engedélyezte, hogy titokban maradjon a felek állítólagos, 6 millió dolláros megállapodása.
A Los Angeles Superior Court bírája, Steven A. Ellis kimondta, hogy Kardashian nem szolgáltatott elegendő bizonyítékot arra, hogy az egyezség részleteinek nyilvánosságra kerülése valós és konkrét kárt okozna. A döntés értelmében a 2023-ban kötött megállapodás közokirattá válhat.
A bíróság elutasította Kardashian és édesanyja, Kris Jenner kérelmét is, hangsúlyozva: a „magánéleti érdekekre” és „üzleti titkokra” hivatkozó érvek túl általánosak és nem kellően alátámasztottak. Ugyanakkor korlátozott kitakarást engedélyeztek: a banki adatoknál csak a számlaszám utolsó négy számjegye maradhat látható.
Az ügy középpontjában egy 2023-as, 6 millió dolláros egyezség áll, amely egy 2003-ban készült, majd 2007-ben kiszivárgott szexvideóhoz kapcsolódik. A konfliktus 2025 őszén eszkalálódott, amikor Kardashian és Jenner rágalmazás miatt pert indított Ray J ellen, azt állítva, hogy valótlan és káros kijelentéseket tett róluk.
Ray J ellenlépésként azt állítja, hogy a felek megszegték a megállapodást, amikor a felvétel témája két epizódban is előkerült a The Kardashians című műsorban. A mostani döntés így jelentős előnyt adhat számára, mivel lehetőséget kap arra, hogy nyilvánosságra hozza az eredetileg bizalmas feltételeket.
A következő fontos lépés április 24-én érkezik, amikor a bíróság meghallgatja Kardashian és Jenner választottbírósági kérelmét. Bár a fejlemények komoly figyelmet kapnak, szakértők szerint továbbra sem valószínű, hogy az ügy teljes egészében nyilvános tárgyalásig jut.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: