Argy új albummal tér vissza: érkezik a „NEWORLD II”
Írta: Ostroml
Az év elején Argy hivatalosan is megerősítette azt, amire sokan régóta vártak: érkezik a „NEWORLD II”, a görög DJ és producer új nagylemeze. A kiadvány a 2024-ben megjelent „New World” közvetlen folytatása, amely meghatározó állomás volt Argy pályafutásában, és széles körben visszhangra talált a tánczenei színtéren.
Az új album egyértelműen új fejezetet nyit Argy karrierjében, miközben nem szakít teljesen azokkal az elemekkel, amelyek az előző lemezt is sikeressé tették. A „NEWORLD II” egyszerre épít a már ismert, sodró lendületű hangzásra és mutat friss irányokat, finoman bővítve az eddig kialakított zenei világot.
A lemezen több kiemelt együttműködés is helyet kapott. Meduza, Omiki és Son of Son neve nemcsak erős szakmai garanciát jelent, hanem azt is, hogy az album változatos, mégis egységes ívet rajzol majd fel. Ezek a közreműködések tovább erősítik Argy pozícióját a nemzetközi elektronikus zenei élvonalban.
Argy zenéjét mindig is az euforikus hangulat és az érzelmi telítettség jellemezte, és ez a szemlélet a „NEWORLD II”-n is meghatározó marad. Az album megjelenését 2026. január 30-ra időzítették, az előmentés pedig már elérhető, így a rajongók időben felkészülhetnek az új anyagra.
Az új lemez nemcsak stúdióanyagként ígér erős élményt, hanem élő környezetben is. Argy fellépései régóta arról ismertek, hogy teljes érzéki hatást kínálnak, ahol a zene, a dinamika és a közönség reakciója szorosan összefonódik. A „NEWORLD II” ezt az élményt kívánja tovább mélyíteni, és új szintre emelni a tánctéren is.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: