Cikkek: 25960 | Ma megjelent: 15
onemusic logo

Fat Joe vezeti a Knicks felvonulásának hiphop‑kocsiját, Wu‑Tang és Mary J. Blige is jön

Írta: Ostroml

Fat Joe a SportsCenter (ESPN) adásában jelentette be, hogy ő vezeti a New York Knicks bajnoki felvonulásának hiphop‑tematikájú kocsiját csütörtökön. A Madison Square Garden állandó vendégeként a Knicks és az MSG tulajdonosa, James Dolan kérte fel a feladatra. Joe a műsorban a vendégek névsorából is elárult párat: érkezik a Wu‑Tang Clan , Mary J. Blige , Jadakiss , Fabolous , valamint Mobb Deep , M.O.P. , Remy Ma , Q‑Tip , Ja Rule , The LOX és Yung Miami is. „Az én kocsimra jön a Wu‑Tang, jön a Mobb Deep, jön az M.O.P., jön Mary J., jön Remy Ma, jön Q‑Tip, jön Fabolous, jön Ja Rule, The LOX és a párom, Jadakiss. [És] Yung Miami” – sorolta, majd hozzátette: „Nincs semmi ahhoz fogható, mint megnyerni a chipet .” Azt is elmondta, milyen eufóriát érez New Yorkerként az első bajnoki cím óta eltelt 53 év után: „ In New York City, we ain ’t tudtunk így viselkedni és így érezni. Holnap elképesztő lesz… az egész hiphop‑közösség. Ez olyan lesz, mint a hall of fame csúcsa.” A felvonulás csütörtökön ( június 18. ) 10:00 ET‑kor indul Battery Park felől, végigvonul a Canyon of Heroes útvonalán, majd a City Hall előtti ceremóniával zárul. Itt Zohran Mamdani polgármester jelképes városkulcsot ad át a csapatnak, és felcsendül az „ Empire State of Mind ” Alicia Keys előadásában. A Knicks szombaton, az San Antonio Spurs elleni ötödik meccsen biztosította be 1973 óta az első bajnoki címét, amire Joe úgy utalt: „Holnap hihetetlen lesz… ez a hiphop Hall of Fame‑je a Hall of Fame‑ben.”
Találj egy eseméyt

Böngéssz az események között, és szerezz új élményeket!

Események
Töltsd fel az eseményedet

Értékesítsd a jegyeidet a OneTicketen!

Esemény létrehozása
HOZZÁSZÓLÁSOK

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.

Login
OLVASD EL EZEKET IS:

REKLÁM

OneTicket