Iron Maiden 2026 nyarán Knebworthben ad koncertet
Írta: Ostroml
Az Iron Maiden rajongói igazi zenei ünnepre készülhetnek 2026 nyarán: a banda nagyszabású koncertet ad a legendás Knebworth helyszínen. A fellépők között ott lesz a The Darkness és a The Hu, valamint további előadók, akik együtt emelik a show különlegességét. A koncerthez kapcsolódva a legnagyobb Eddie’s Dive Bar is megnyílik, a rajongók pedig akár hétvégi kempingezéssel is kiegészíthetik az élményt.
A zenekar a hírrel együtt azt is bejelentette, hogy 2026-ban Európa-szerte stadionturnéra indulnak, amely a 50. évforduló alkalmából szervezett Run For Your Lives turné kiterjesztése lesz. A jegyek szeptember 27-én, szombaton 10 órától válnak elérhetővé.
Rod Smallwood, az Iron Maiden menedzsere így fogalmazott: „Tudtuk, hogy vissza kell hoznunk a Run For Your Livesshow-t az Egyesült Királyságba, mivel idén hatalmas volt az érdeklődés a jegyek iránt. Különleges eseményt szerettünk volna létrehozni, és úgy éreztük, hogy Knebworth a tökéletes helyszín erre.” A helyszín valóban nem idegen a bandától, hiszen korábban a Sonisphere fesztiválon is felléptek itt.
A The Darkness frontembere, Justin Hawkins szintén lelkesedéssel nyilatkozott: „Örömmel jelentjük be, hogy a The Darkness élőben lép fel a legendás Iron Maiden támogatásával Knebworthben! Fantasztikus érzés lesz részese lenni egy ilyen történelmi eseménynek.”
A koncert így nemcsak az Iron Maiden pályafutásának újabb mérföldköve lesz, hanem a brit rockzene egyik kiemelkedő pillanata is.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: