Kevin de Vries, Stylo és Eli & Dani közös techno bombával érkezett
Írta: Ostroml
Kevin de Vries, Stylo és az izraeli duó, Eli & Dani közös kislemezzel jelentkezett. Az In The Night a Spinnin' Recordsgondozásában jelent meg, és már a megjelenés előtt komoly figyelmet kapott a nemzetközi elektronikus zenei színtéren.
A dal a sötét, feszült techno hangzást ötvözi melodikus elemekkel és fesztiválokra szabott energiával. Ugyanolyan természetesen működik egy nagyszínpadon, mint egy intim klubban, amit az is bizonyít, hogy hónapokon át tesztelték élő szettekben. A tracket többek között Argy, Massano, Agents of Time, Miss Monique és MORTEN is támogatta.
Az In The Night a Stylo és Eli & Dani korábbi Spinnin'-megjelenése, a Body Work után született, ezúttal Kevin de Vries csatlakozásával, aki új dimenziót adott a produkciónak.
Kevin de Vries az elmúlt évek egyik meghatározó melodikus techno előadója lett. Az Afterlife meghatározó művészeként olyan dalokkal vált ismertté, mint a Dance With Me vagy a Metro, miközben fellépett a Coachellán, az EDC Las Vegason, az Awakeningsen és a Tomorrowlanden is. Zenéi olyan kiadóknál jelentek meg, mint a Drumcode, az Experts Only, a Cocoon és a Future Rave.
Stylo a psy-trance világából érkezett a melodikus techno felé, ahol Anyma és Space Motion oldalán is dolgozott már. Produkcióit rendszeresen játsszák David Guetta, Tiësto, Armin van Buuren, Tale Of Us, Solomun és Black Coffee szettjeiben.
Az izraeli Eli & Dani páros az utóbbi évek egyik legizgalmasabb feltörekvő projektje. Dallamos vokálokat és erőteljes basszusokat ötvöző hangzásuk rendszeresen kap támogatást Armin van Buurentől, Innelleától, Massanótól, Nora En Pure-tól és Miss Monique-tól.
Az In The Night mindhárom előadó stílusát magában hordozza: hipnotikus groove-ok, feszes ritmusok és sötét atmoszféra jellemzi, amely egyértelműen a nyári fesztiválszezon csúcsidős pillanataira készült. A kislemez már minden jelentősebb streaming platformon elérhető.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: