Selena Gomez visszatér: Márciusban érkezik az új album Benny Blancóval
Selena Gomez és Benny Blanco bejelentették közös albumukat, I Said I Love You First címmel, amely 2025. március 21-én jelenik meg. Ez a kiadvány nemcsak Gomez régóta várt zenei visszatérését jelzi, hanem egy különleges zenei utazást is ígér a rajongóknak, amelyet a páros közös története inspirált.
Valentin-napi meglepetés és eljegyzés
A nagy hírt Valentin-napon osztották meg a világgal, amelyet egy másik különleges esemény is kísért: Selena Gomez és Benny Blanco hivatalosan is bejelentették eljegyzésüket. Az énekesnő Instagram-posztjában így fogalmazott:
„Mindig megleplek titeket 🥰 Az ÚJ albumom, I Said I Love You First, a legjobb barátommal @itsbennyblanco, március 21-én jelenik meg.”
„Mindig megleplek titeket 🥰 Az ÚJ albumom, I Said I Love You First, a legjobb barátommal @itsbennyblanco, március 21-én jelenik meg.”
A rajongók természetesen azonnal felrobbantották a kommentmezőket, és izgatottan várják, milyen meglepetéseket tartogat majd ez az album, amely Gomez számára 2020 óta az első teljes zenei anyag.
Az album hangulatvilága: Egy szerelmi történet dallamokba öntve
Az I Said I Love You First egy olyan érzelmi utazásra invitálja a hallgatókat, amely Gomez és Blanco kapcsolatának különböző fázisait mutatja be. A dalok szövegei a szerelem kezdeti izgalmától a mélyebb kötődésig vezetnek végig, miközben a zenei stílusban a pop, a R&B és az elektronikus hangzásvilág keveredik.
Az album első kislemeze, a Scared Of Loving You már megjelent, és egy szöveges videóval együtt érhető el a YouTube-on. A dalban Gomez sebezhetőségét és a szerelemtől való félelmét énekli meg, miközben Benny Blanco produceri munkája hozza a jellegzetes, letisztult, mégis fülbemászó hangzást.
Közös múlt és jövőbeli tervek
Selena Gomez és Benny Blanco szakmai kapcsolata nem új keletű. A producer már 2019-ben közreműködött Gomez egyik legnagyobb slágerében, a Lose You to Love Me-ben, amely hónapokon át uralta a toplistákat. Azóta többször dolgoztak együtt, és ez a közös munka most egy teljes albumban csúcsosodik ki.
A páros 2023 decemberében erősítette meg a kapcsolatát, majd 2024 végén jelentették be hivatalosan is az eljegyzésüket. Az I Said I Love You First nem csupán egy zenei projekt, hanem egyfajta szerelmi levél is a közönségük felé.
Selena Gomez: A visszatérés dilemmája
Selena Gomez korábban többször beszélt arról, hogy ambivalens érzései vannak a zenei karrierjével kapcsolatban. Egy interjúban úgy fogalmazott: „Néha azt érzem, kicsit túl öreg vagyok már a pop sztár élethez, de a zene mindig része lesz az életemnek.”
Az új album azonban egyértelmű jele annak, hogy Gomez továbbra is szenvedéllyel alkot, és a zenei világban még mindig van mondanivalója. Az új dalok témái között szerepel a szerelem, a bizonytalanság és az újrakezdés is – mind olyan érzések, amelyekkel Gomez karrierje során már többször találkozott.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: