The Strokes Bostonban Hamilton Leithauserrel adta elő a The Walkmen Heavenjét
Írta: Ostroml
A The Strokes tegnap este ( June 23 ) Bostonban, a TD Garden színpadán vendégül látta Hamilton Leithauser -t, és együtt előadták a The Walkmen 2012-es ‘Heaven’ című dalát. Julian Casablancas a felkonfban így vezette fel a számot: “I’m gonna just make my dreams come true. I just love this song, and Hamilton has such a great voice, so he’s gonna come and play a little Walkmen song because he doesn’t do that in his show, well, he does, but not this one. Hamilton Leithauser, come on down.” Majd hozzátette: “There he is, the beautiful man. Alright, you good? I’m just gonna dance on the side of the stage. Love you all.” Leithauser – aki jelenleg a zenekar North America turnéján a vendégfellépők között van – átvette az éneket, miközben a Strokes a jellegzetes, a saját hangzásukat idéző gitárriffel kísérte. A produkcióról készült részletet Instagramon is megosztotta “This one goes out to The Walkmen!!” üzenettel. A koncerten a klasszikusok mellett elhangzott a ‘Going Shopping’ és a ‘Falling Out Of Love’ is a készülő ‘Reality Awaits’ albumról – ahogy a korábbi állomásokon, köztük a Bonnaroo-n is. A mostani észak-amerikai kör után a zenekar idén az Egyesült Királyságban, Európában és Japánban folytatja; ez lesz az első teljes, önálló brit és ír headliner-körük több mint 20 év után, állomásokkal például a londoni O2-ban. A turnéra a nagy érdeklődés miatt új dátumok is kerültek. A támogatók között ott van többek között Thundercat, Cage The Elephant, Hamilton Leithauser, Fat White Family, Alex Cameron és ÖLÜM. A fellépéseken Nick Valensi nem lesz ott, a zenekar közlése szerint átmeneti szünetet tart az élő koncertezéstől. Közben Albert Hammond Jr. nemrég arról is beszélt, miért csúszik a ‘Reality Awaits’ megjelenése: a lemez eredetileg június 26-ra volt belőve, de július 24-re tolták, hogy a streaming és a bakelit kiadás napra pontosan egybeessen – ezt egy időközben törölt X-válaszban részletezte. Hammond szerint az új anyag olyan, mintha egy „furcsa, fiatal zenekar” készítette volna, és az eddigi interjúkban a The Strokes eddigi „kedvenc albumának” nevezte.
HOZZÁSZÓLÁSOK
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
LoginOLVASD EL EZEKET IS: