Bejelentették az Awakenings Festival kétnapos programját!

2018.01.16

Nem tudnak hibázni a szervezők és nagyon mi sem ha a nyár közepén az AWAKENINGS FESTIVAL-t vesszük célba egy kis fesztiválkodásra. Ahogy azt már az előző négy évben megszokhattunk, idén már ötödször pörög a fesztivál két napon át.

Az idei Awakenings Festival június 30-án és július 1-jén kerül megrendezésre az Amszterdam közelében lévő Spaarnwoude-ban. Ahogy az elmúlt négy évben megszokhattuk, idén is két napon át tart majd az őrület. Több, mint 100 fellépő, amibe benne vannak a nagyok, a legnagyobbak és természetesen szerepet kapnak a kisebb nevek is!  A buli mindkét nap déltől este 11-ig tart.

1. nap
Area V (Open Air) 
2000 and One / Bart Skils / ANOTHR / Carl Cox / Henrik Schwarz / KiNK / Joseph Capriati / Loco Dice 

Area W (Open Air) 
Jamie Jones / Joris Voorn / Kölsch / Ricardo Villalobos / Seth Troxler / Konstantin / Maceo Plex / Toman

Area X (Tent)
Adam Beyer / Amelie Lens / Dimitri Remy / Luigi Madonna / Roberto Capuano / Markantonio / Pan-Pot

Area Y (Tent)
Ben Klock / DJ Rush / Nina Kraviz / Remco Beekwilder / Rødhäd / SHDW&Obsecure Shape

Area Z (Tent)
Jeff Mills / Keith Carnal / Len Faki / Marcel Dettmann / Paula Temple / Rebekah / Ryan James Ford

Area A (Tent)
AnD / DVS1 / Headstrong (Randomer&Clouds) / I Hate Models live / Mirella Kroes / MPIA3 / Oscar Mulero / SNTS

Area B (Open Air)
Ame / Dubfire / Luuk van Dijk / Patrice Bäumel / Raresh / Sven Väth

Area C (Open Air)
Applescal / Some Chemistry / Chris Stussy / Prunk / Honej Dijon / Job Jobse / Mind Against / Peggy Gou / Kerri Chandler&Jeremy Underground

2. nap
Area V (Drumcode Open Air) 
Adam Beyer / Amelie Lens / Enrico Sangiuliano / Ida Engberg / Ilario Alicante / Marco Faraone / Sven Väth 

Area W (Open Air - Intec)
Carl Cox / Drumcomplex&Roel Salemink / Jon Rundell / Joseph Capriati / Nicole Moudaber / Pan-Pot / Tomy DeClerque

Area X (Tent)

Ben Klock / Marcel Dettmann / Charlotte de Witte / Chris Liebing / Kobosil / Stranger

Area Y (Tent)
Boris Brejcha / Eats Everything / Joran van Pol / Loco Dice / Richie Hawtin 'CLOSE' / Tale Of Us

Area Z (Tent)
Albert von Abbe / AnD&Dasha Rush live / Dax J / Nina Kraviz / Sam Paganini / Sterac 

Area A (Tent)
andhim / Ash Roy / Format:B / Oliver Schories / Henrik Schwarz live / Oliver Koletzki / Patrick Topping / Seth Troxler 

Area B (Open Air - Joris Voorn & Friends)
Agoria / Edwin Oosterwal / Jamie Jones / Joris Voorn / Kölsch / Stephan Bodzin live

Area C (Open Air - Mosaic by Maceo Plex)
Len Faki / Maceo Plex / Nuno dos Santos / Palmbomen II live / Rødhäd / Silent Servant

Facebook page: https://www.facebook.com/awakenings/
Facebook event: https://www.facebook.com/events/1316589941722201/
Jegyek: http://www.awakeningsfestival.nl

KÖVESS MINKET

TOVÁBBI CIKKEK

Több mint félmillió látogatóval rekordot döntött az idei Sziget!

2018.08.15.

Soha nem volt még ilyen nagy érdeklődés a Szigetre!

Íme néhány brutális szám a mai nappal elstartoló Sziget Fesztivál kapcsán!

2018.08.08.

Az utóbbi évek legjobb zenei programját felvonultató Sziget úgy tűnik nézőcsúcsot is hoz!

PLASTIC with Rebekah / HOT X @ Akvárium Klub, 2018.09.22.

2018.08.07.

Szeptember 22-én újra PLASTIC!