Cikkek: 25888 | Ma megjelent: 47
onemusic logo

Ingyenes mentálhigiénés program indul független zenészeknek Indiában

Írta: Ostroml

Compos Mentis néven új mentálhigiénés kezdeményezés indult Indiában, amely kifejezetten a független zenészek támogatását tűzte ki célul. A program azoknak az előadóknak szól, akik a zenéből élnek, de anyagi okok miatt eddig nem tudtak professzionális pszichológiai vagy tanácsadói segítséget igénybe venni.

A projektet a goai székhelyű Sangath Goa non-profit szervezet és az eseményplatformként, illetve kreatív ügynökségként működő Interbeing közösen hozta létre.

Az első körben 15 zenész vehet részt a programban, amely fejenként öt teljes mértékben finanszírozott tanácsadói alkalmat biztosít. A résztvevőket olyan szakemberekkel párosítják össze, akik jól ismerik a zeneipar sajátos kihívásait, az éjszakai élet ritmusát, a fellépésekkel járó stresszt, a pénzügyi bizonytalanságot és az indiai független zenei szcéna működését.

A szervezők szerint a kezdeményezés célja, hogy könnyebben hozzáférhetővé váljon a szakmailag megalapozott mentálhigiénés támogatás azok számára, akiknek a legnagyobb szükségük van rá, különösen a független előadói közegben.

A jelentkezési időszak június 25-ig tart. A programot a DJ Mag ismertette, a bejelentést pedig az Interbeing közösségi felületein is közzétették.

A pályázással kapcsolatos további információk és a jelentkezés részletei a szervezőknél érhetők el.

Találj egy eseméyt

Böngéssz az események között, és szerezz új élményeket!

Események
Töltsd fel az eseményedet

Értékesítsd a jegyeidet a OneTicketen!

Esemény létrehozása
HOZZÁSZÓLÁSOK

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned.

Login
OLVASD EL EZEKET IS:

REKLÁM

OneTicket